Adres

ul. Łużycka 1A

89-600 Chojnice

Godziny otwarcia

Pn-Pt 8:00-17:00
Sobota 9:00-13:00

Zadzwoń do nas

Białe drzwi wewnętrzne nie tracą na popularności. Pomimo dziesiątek dostępnych form i kolorów to właśnie one spotykają się z niesłabnącym uznaniem dekoratorów wnętrz. Co sprawia, że kupujący chcą mieć drzwi w białym kolorze także w swoim mieszkaniu? Do jakich wnętrz pasuje klasyczny design tych skrzydeł? Szczegóły w artykule!

Klasyczny design, który znajduje uznanie także obecnie

Białe drzwi zajmują miejsce we wnętrzach od lat. Już dawne pokolenia miały je w swoich powojennych kamienicach, czy skromnych domkach na wsi. Z czasem prosta forma drzwi zaczęła ustępować miejsca subtelnym dekoracjom. Drewniane modele zyskiwały dodatkowe żłobienia, a drzwi dedykowane nowoczesnym wnętrzom przeplatały w sobie metal, drewno i szkło. Tym, co pozostało niezmienne od lat jest biały kolor – w dalszym ciągu biel ceniona jest przez dekoratorów wnętrz, co najlepiej świadczy o ponadczasowym charakterze drzwi w tym kolorze.

Wielkim walorem białych drzwi wewnętrznych jest ich wszechstronne zastosowanie. Skrzydła montowane mogą być na wejściu do kuchni, salonu, czy sypialni. Wielu designerów stawia w swoich projektach na monochromatyczne wyposażenie domu. Oznacza to, że wejścia do każdego wnętrza strzegą drzwi w tym samym odcieniu bieli oraz o tej samej formie. Dodaje to mieszkaniu stylowego wyrazu, tworząc swoiste spoiwo pomiędzy różnymi aranżacjami pomieszczeń.

Gdzie kupić białe drzwi wewnętrzne?

Istnieje kilka miejsc, w których znaleźć można wymarzone skrzydła do mieszkania. Kupując białe drzwi w Chojnicach sprawdzać warto oferty salonów ze stolarką okienną i drzwiową. Niekiedy istnieje w nich możliwość wykonania drzwi według indywidualnego projektu. Dekoratorzy, którym zależy na drzwiach w stylu vintage mogą dodatkowo szukać białych skrzydeł na tak zwanych „pchlich targach”. W tym wypadku konieczna jest zwykle renowacja kupionych elementów wyposażenia. Za odpowiednią opłatą drewniane modele wykonać może również stolarz.

Białe drzwi wewnętrzne – do jakich wnętrz pasują?

Mowa o uniwersalnym charakterze białych drzwi wewnętrznych nie jest przypadkowa. Skrzydła w tym kolorze pasują bowiem do wielu aranżacji, dlatego warto po nie sięgać. Do jakich stylów można je wkomponować?

Styl nowoczesny

Wnętrza tego typu cechuje umiejętne połączenie form, materiałów i kolorów. Biel dobrze wyglądać będzie z metalem, czy szkłem charakterystycznymi dla stylu nowoczesnego. W tym wypadku warto decydować się na drzwi z wyrazistymi klamkami i szklanymi wstawkami.

Aranżacje w stylu skandynawskim

Biel, szarość i beż to obowiązkowe kolory we wnętrzach w stylu skandynawskim. Białe drzwi wewnętrzne są więc bardzo pożądane w aranżacjach przygotowanych w tej stylistyce.

Minimalizm i vintage

Nie ma bardziej minimalistycznego koloru, niż biel! Drewniane drzwi w tym kolorze świetnie sprawdzą się w pokojach pozbawionych dekoracji oraz przygotowanych w stylu vintage. Skrzydła pięknie połączą się z elementami wyposażenia rodem z lat 50. i 60., dodając im wyrazu!

Elegancki styl glamour

Nic nie stoi również na przeszkodzie, by białe drzwi zdobiły wnętrza glamour. Pomieszczenia, w których króluje złoto, srebro, kryształki i luksus warto uzupełnić o stylowe i bogato wykończone drzwi. Biel będzie w tym wypadku perfekcyjna!

 Biel bez większego wysiłku wkomponować można do aranżacji dowolnego wnętrza. Drzwi w tym kolorze dopełniają styl pomieszczenia bez tworzenia efektu kiczu. Klasyka nie kojarzy się w tym wypadku z nudą, lecz elegancją i spójnością, która wzbogaca aranżacje mieszkań o stylowy wygląd. Białe drzwi wewnętrzne były, są i będą pojawiać się w domach jako ponadczasowe elementy dekoracyjne. Siła tkwi bowiem w prostocie!

Polub naszą stronę

1

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami

1

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami!