CHOJNICE ul. ŁUŻYCKA 1a, tel.52 396 27 30

Nasza oferta - PCV - PRODUCENT

Image 01

Jesteśmy producentem wysokiej klasy okien z PCV w systemie Aluplast IDEAL 4000. Okna te są dostępne w wielu kolorach, kształtach, wymiarach i modelach. Nie ma ograniczeń Państwa upodobań oraz pomysłowości. Chętnie spełniamy indywidualne życznia klientów. Okna produkowane z profili w systemie Aluplast IDEAL 4000, w połączeniu z doskonałymi szybami AGC Gdańsk, posiadają doskonałą izolację akustyczną, zapewniają zbawienną ciszę oraz izolację termiczną, która pozwoli Państwu na zaoszczędzenie pieniędzy.

Nasza firma oprócz okien i drzwi z dobrych jakościowo materiałów pochodzących od najlepszych producentów, stawia na profesjonalny i prawidłowy montaż. Zakup okien to pierwszy krok. Drugim, bardzo ważnym jest prawidłowe zamontowanie okien. Oferujemy więc Państwu kompleksową wymianę okien i drzwi! Zlecenia standardowe realizujemy w dwa tygodnie. Na okna nietypowe rezerwujemy sobie czas do miesiąca.

Nasza oferta to nie tylko dobry wybór i niższa cena - to przede wszystkim Państwa komfort i wygoda!

 

Ideal 4000

System 5-6 - komorowy o głębokości zabudowy 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym. System ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

 

Ideal 7000

System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. Seria profili ideal 7000 bazuje na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 80 mm. Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Nowoczesna stylistyka soft-line z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom nowoczesny i harmonijny wygląd, a głębokość zabudowy 80 mm gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej. Wybierając profile ideal 7000 nie musicie Państwo iść na kompromis ani pod względem technicznym, ani estetycznym. Perfekcyjny dobór form sprawia, że okna w systemie ideal 7000 są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd. Podobnie jak w innych systemach zachowana została zasada kompatybilności nowych rozwiązań z już istniejącymi. Daje to możliwość łączenia poszczególnych produktów ze sobą z wykorzystaniem bogatej oferty elementów dodatkowych. Zestawiając ze sobą różnorodne wersje skrzydeł i listew przyszybowych mają Państwo możliwość dowolnej stylizacji okna do realizacji bardzo zróżnicowanych projektów.

Technologia

 

 

 

 

Polityka RODO